Kemerli Gelinlik Modelleri

Kemerli Gelinlik Modelleri

Kemerli Gelinlik Modelleri: Gelinliklerin belki de en hoş ayrıntılarından biri olan kırmızı kuşaklar günümüzde yerini, farklı hoş bir aksesuara bırakıyorlar. Gün geçtikçe yaygınlaşan ve daha çok kişide görmeye başladığımız bu aksesuarlar Gelin Kemerleri. Gelinlikler için tasarlanan bu yeni aksesuarlar, gelinlikten farklı olarak tasarlanıyor ve ayrı olarak satılıyor. Kişiler gelinliklerine uygun şekilde olan kemerleri, gelinlik üreten mağazaların aksesuar bölümlerinden satın alarak, gelinliklerini tamamlayabiliyorlar.

Günümüzde özellikle yabancı gelinlik firmaları, tasarımlarında Kemerli Gelinlik Modelleri sunarak, oluşan taleplere yanıt vermeye başlamış bulunuyorlar. Kemerli gelinlik modelleri daha ziyade taşlı, çiçeklerle ve kuş tüyleriyle süslenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Renk olarak incelediğimiz zaman ise karşımıza, krem rengi, beyaz gibi açık renk tonları çıkıyor diyebiliriz.

Kemerli Gelinlik Modelleri, özellikle kum saati, atletik ve dikdörtgen vücuda sahip bayanlarda çok yakışan bir modeldir. Özelliği, beli ön plana çıkararak bacak boyunu olduğundan uzun göstermesidir. Özellikle ince belli zayıf bayanlar, bu model sayesinde düzgün vücut hatlarının avantajını kullanarak, zarafete kolaylıkla kavuşacaklardır.
Seçim yaparken size yardımcı olabilecek bazı modelleri beğenilerinize sunarak, fikir sahibi olmanızı kolaylaştırmayı umuyoruz.

Şimdi sizler için seçtiğimiz diğer ” Kemerli Gelinlik Modelleri ” resimleriyle sunmak istiyoruz.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda makalelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Twitter için: https://twitter.com/yemekvemoda
Facebook için: https://www.facebook.com/modaveyemek

 

Kemerli Gelinlik Modelleri 1

Kemerli Gelinlik Modelleri 2

Kemerli Gelinlik Modelleri 3

Kemerli Gelinlik Modelleri 4

Kemerli Gelinlik Modelleri 5

 

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.