Kısa Üstlerinizin kötü görünmesini engelleyecek 4 ipucu

Kısa Üstlerinizin kötü görünmesini engelleyecek 4 ipucu ( Crop Tops )

Crop Tops modası sokak stilinde yanlış kombinlenmesiyle rüküşlüğü üst düzeylere çıkaran bir trend olmuştur. Kısa üstlerinizi bol ve yüksek bel pantolonlarınızı yüksek bel etek modelleri ile tercih edilmesi doğru bir trend dir. Yüksek bel parçalarınızı kısa üstlerinizle birleştirdiğinizde oluşturduğunuz görüntü eğer bir elbise giymiş edası oluşuyorsa doğru kombine edilmiştir diyebiliriz.

Kısa üstlerin tercih edilmesi bütün göbeğinizin açıkta bırakılması değildir. Eğer fiziğimiz çok iyi değilse açıkta bıraktığımız kısmın kötü bir görüntü oluşturmaması gerekmektedir. Daha az görünür kısım bırakabilmek için etek tercih edilmesi en doğru tercih olur. Daha yanıltıcı görüntü oluşturmak içinse kalem etekle tamamlamanız gerekmektedir.

Üzerinize giyebileceğiniz blazer ceket, hırka ve deri ceket kombinleri tercih etmeniz dikkatleri açık olan göbeğinizden farklı yönlere çekerken daha cool bir görüntü oluşturmanızı sağlamaktadır.

Çok fazla kıyafeti üst üste giyinerek güzel kombinler oluşturabilir, şifon veyahut ipek gömlek tercih ederek tamamlayabileceğiniz kısa kazaklarınız serin havalar için daha uygun bir seçim olmaktadır.

Etek ve pantolonun dışında Crop Tops modasını kısa şortlarla da tercih edebilirsiniz. Bu şort tercihlerini kullanırsanız, bol salaş ve daha düz modeller tercih edin. Eğer  kalem etek pantolon ve salaş etek tercih edecek olursanız, iyi bir görüntü elde edebilmek için daha desenli ve dar üstler tercihleriniz arasında olmalıdır. Ayakkabı tercihine gelecek olursak, sivri burun ayakkabılarla daha ciddi şık bir görüntü elde ederken dolgu topuklarla sportif ve rahat bir kullanım sağlanabilir.

Eğer ki boynunuzu kapatan kıyafetler tercih ettiyseniz kolye takmaktan kaçınmanızı öneririm. Çünkü, elbise de fazla aksesuar kullanmak sizi crop tops modasından uzaklaştırarak karman çorman bir görüntü oluşturur. Tavsiyelerimiz arasında salaş çok gösterişli olmayan ve sallanan küpeler bileklik ve yüzükler arasında oluşuyor. Daha salaş bir görünüm oluşturabilmek için kısa üstlerinizi serin havalarda ince şallarla tamamlamanız sizin için daha doğru olacaktır. Ve unutulmaması gereken tavsiye, altına giyeceğiniz ayakkabı ve aksesuar o günkü ruh halinizi yansıtsın ve içinizdeki modacıyı uyandırarak kombini tavsiyeleri göz önünde bulundurarak kendiniz hazırlayın.

 

Kısa Üstlerinizin kötü görünmesini engelleyecek 4 ipucu

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.