Kışlık Kazaklarınızı Kombinliyoruz

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda ailemiz.

Bugün sizler için moda köşemizde; “Kışlık Kazaklarınızı Kombinliyoruz” .

Kışın gelmesiyle birlikte; ayaz, sert soğuk rüzgârlar,yağmur ve kar tüm yurda hâkim oldu. Böylelikle de mevsim gereği vazgeçilmez olan kazaklar, en sık giyilen parçalar olarak yerini almaya başladı. Kazaklar hakkında kombin önerisinde bulunmak, pek çoğunuzun tahmin edebileceği gibi,çokta zor olmayacak. Zira söz konusu giyim parçaları, hemen her kıyafetle uyum sağlayarak, hoş bir bütünlük oluşturabilme özelliğine sahip diyebiliriz.Pantolonlar, Jeanlar, etekler gibi kıyafetlerle, herkesin tarzına uygun şekilde kombinlemenin mümkün olduğu kazaklar konusunu, sizler için derledik.

Kışlık Kazaklarınızı Kombinliyoruz

  • Öncelikli olarak, 2019 senesinin trendleri arasında gösterilen; oversized kazaklarla başlamak istiyoruz. Bu şık modeldeki ürünleri sevenlerdenseniz, uzun eteklerinizle onları kombinleyebilir ve oldukça şık görünebilirsiniz.
  • Yine son senelerde, hanımların favorilerinden biri haline gelen; takım elbise modelleri de, birçok kazakla tamamlanabiliyor.
  • Spor giyimden hoşlanan bir tarza sahipseniz;size önerimiz, vücudunuzu saran eşofmanlarınızı, onlara uyduracağınız kazaklarınızla kombinlemek olacaktır.
  • Elbette kadınların vazgeçilmezleri arasında olan ve sokak modasının yıldızı; dar jean pantolonlarınızı, üzerinde kazak ve uzun çizmelerinizle kullanabilirsiniz.
  • 2019 senesinin trend rengi olan mercan rengini, kazaklarınızda tercih ettiğiniz takdirde, modanın merkezini yakalayabileceksiniz demektir.Kazaklarınızı, yine mercan renkteki aksesuarlarınızla bütünleştirebilmeniz gayet mümkün.
  • Kazak altı giyeceğiniz gömlekler, sokak modasında olmazsa olmaz kombinler arasındaki yerini muhafaza ediyor.
  • Bu senenin modası olan; kazak elbise kıyafetlerinizi, çizme ve botlarınızla kullanabilirsiniz.
  • Hanımların vazgeçilmezi eteklerde, kazakla kombinlendiklerinde oldukça şık duruyor. Sezonun trend etek modelleri; deriler ve kadifeler olarak karşımıza çıkıyor.

“Kışlık KazaklarınızıKombinliyoruz” makalemizi beğendiğinizi umud ederek, başka bir yazımızdadaha görüşmek dileğiyle diyoruz.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.