Kloş etek modelleri 2015

5
39
views

Kloş etek

2013 yılının kış sezonunda trend olan kloş etek, bu sezonda etkisini sürdürmeye devam ediyor. Moda severlerin 2014-2015 kış sezonunda da trenleri arasında yer alacağını düşündüğümüz kloş etek modelleri, 1950’li yılların modasını günümüzde yaşatmaya devam ediyor.

Kloş etekleri kombin şekliniz doğru ise dikkatler de üstünüzde olacaktır. Unutmayın ne giyerseniz giyin doğru kombin her zaman çok önemlidir.

Kloş Eteği Nasıl Kombinlememiz Gerekir?

Eğer giyim tarzınız biraz daha sportif ise, kloş eteğinizi hoş bir tişört, kazak ya da spor bir gömlek ile kombinlemeniz tarzınızı yansıtmanızın yanı sıra hoş bir görüntüde elde etmenizi sağlayacaktır.

Eğer kullanacağınız kloş etek birçok farklı rengi içerisinde barındırıyorsa, üstünüze giyeceğiniz parçanın mutlaka düz renk olmasına özen gösterin. Aksi takdirde gözü yoran ve hoş görünmeyen bir kombin elde etmiş olursunuz.

Kloş eteklerin en çok yakıştığı parçalar ise, crop top (Kısa üstler)’dir. Özellikle yaz aylarında bolca görebileceğimiz kloş etek ve crop top kombinleri için seçeneklerimizin sayısı oldukça fazla. Crop toplar ile kloş etekleri kombinlediğimizde çekici ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Aslına kloş etek modellerinin en çekici özelliği etek boyunun diz altına kadar gelmesi diyebiliriz. Diz altına kadar olan etek modellerinde platform ayakkabılıların hiç hoş gözükmediğinin de altını çizmekte yarar var.

Basen bölgenizde kilo fazlalığınız varsa, kloş etekler sizin için kurtarıcı olacaktır. Kloş etekler günlük kullanım için olduğu kadar gece mekanlarında da çok rahat kullanılabilen nadir eteklerdendir.

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

Kloş etek modelleri 2015

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here