Kombinlerde Şapka ve Bere Şıklığı

By

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda ailemiz.

Bugün sizler için moda köşemizde, hanımlarımızın kombinlerinin vazgeçilmez bir parçasından bahsetmek istiyoruz. “Kombinlerde Şapka ve Bere Şıklığı”

Kadınların olduğu kadar, erkek giyiminde de oldukça önemli olan şapka ve bereler, 2019 senesinde de sıklıkla kullanılıyor. Birbirinden farklı model ve renk seçenekleriyle, tüketiciye geniş yelpaze sunulması sayesinde, herkes kendine yakışan tarzı rahatlıkla seçebiliyor.

Kış aylarında maharetli hanımlarımızın kendi emekleriyle yapabildikleri söz konusu giyim parçaları; hazır olarakta piyasada satışa sunuluyor. Tasarımcılarımız gerek erkek, gerekse kadınlara sevecekleri ve dolaplarında kıyafetleriyle bütünleyebilecekleri tarzda şapkalardan edinmeleri gerektiği önerilerinin de altını çizerek, makalemize başlamak istiyoruz.

Kombinlerde Şapka ve Bere Şıklığı

Gelin şimdi, 2019 senesinde hangi tarzlar trendler arasında yer alıyor, birlikte inceleyelim.

  • Bere; Her sene olduğu gibi, kış aylarının vazgeçilmezleri arasında görülen örgü bere ve örgü atkı modelleri, bu senede de sokak modasında kadın, erkek sıklıkla karşılaştığımız kombinler arasında yer alıyor. Kişinin zevkine veya kullanacağı manto ve montlara uygun şekilde seçebilecekleri renk ve modellerle; kıyafetin şık bir şekilde tamamlanması mümkün olabilir.
  • Fransız şapkalar; Feminen tarzın örneklerinden olan bu şapkalar, bu sene yıldızı parlayan ürünlerden oldu diyebiliriz. Yine ressam şapka modeli ve denizci şapkaları da, ilgili tüm mağazalarda en çok satan ürünler arasında yer alıyor. Genel olarak düz renkleriyle ön plana çıkan modellerin haricinde; tüvit desen seçenekleri ve hayvan derisi modelleri de 2019 senesinde adından bahsettiriyor.
  • Fötr şapka modelleri; Feminen tarzda sıklıkla kullanılan bu seçenek; klasik giyim kombinlerinin tamamlayıcısı olabileceği gibi, spor kıyafetlerde de değerlendirilebilmektedir.

Kombinlerde Şapka ve Bere Şıklığı” makalemizin aydınlatıcı olduğunu umarak, yazımızı sonlandırıyoruz.
2019 Senesinin jean Modası için linke tıklayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like