Koyu kahve saç rengi

By

Koyu kahve saç rengi

Koyu kahve saç rengi: Merhaba sevgili yemek tarifleri ve moda takipçileri. Bu gün sizler için koyu kahve saç tonlarının hangi ten rengine ve yüz şekline daha uygundur hakkında bildiklerimiz paylaşacağız.

Oval ya da düz yüz şekline göre nasıl saç modeli seçiyorsak, saç rengimizi seçerken de ten rengimizi göz önünde bulundurmalıyız. Açık tonlarda ten rengi ile koyu saç modeli ya da koyu ten rengi ile açık saç tonu kullanılması oldukça yanlış olacaktır.

Ten rengi Pembe tonlarında olanların kahve tonlarında kullanacakları saç renkleri orta kül kahve ve tonları ya da kahvenin en koyu tonları arasından seçilmesi daha doğru bir karar olacaktır.

Ten rengi sarı tonlarda olanlar ise altın bal rengi gölgeler verilmiş koyu kahve ya da altın kahve tonları ile karıştırılmış koyu kahve modellerini kullanmaları daha doğru olacaktır.

Eğer saçınızın kendi rengi kahve ise bunu koyulaştırabilmeniz için pek çok alternatifiniz bulunuyor. Saçlarınıza koyu kahveler ile gölge vererek değişik bir görünümde de sahip olabilirsiniz.

Koyu kahve saç rengine uygun saç modelleri nelerdir?

Saçlarınız uzun ya da düz ise, orta kısımdan uçlara doğru koyu/açık gölge vermeyi deneyebilirsiniz.  Koyu kahve saç genellikle katlı kesim, bob başta olmak üzere birçok saç stili ile birlikte rahatça ve uyum içerisinde kullanılabilmektedir.

Eğer bu yazımızdan memnun kaldıysanız yorum yapabilir ya da bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

koyu kahve saç renkleri

Yorum yazarak aklınıza takılan diğer soruları bizler ile paylaşabilirsiniz.
Yemek tarifleri ve moda ailesi.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz sitil önerileri ile ilgili haberdar ilk siz olabilirsiniz.

Twitterda takip etmek için tıklayınız.   Facebook’ta takip etmek için tıklayınız.

Bu yazı ve görseller yemekvemoda.com için hazırlanmıştır. İzin alınmadan kullanılması halinde DMCA şikayet başvurusu uygulanacaktır.

2 Comments
 1. güllü 3 sene ago
  Reply

  Ben saçlarımı koyu kahveye çevirmek istiyorum ama emin değilim.

  • yazar 3 sene ago
   Reply

   Kendinize yakışacağını düşünüyorsanız deneyebilirsiniz bunun için İnternet sanal olarak saç değiştirme siteleri var bir göz atın isterseniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like