Mini abiye modelleri

Mini abiye modelleri

Özel günlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz mini abiye modellerini yemek ve moda ailesi olarak sizler için inceledik.

Bu sezon ünlü modacıların kreasyonlarından eksik etmedikleri mini abiye modelleri sizlerinde dikkatinden kaçmamıştır. Genellikle genç bayanların tercih ettikleri bu modeller taşlı ve simli yada tül ve dantel detaylardan oluşabiliyor.

Bu tip mini elbiselerde en dikkat etmeniz gereken konulardan biri ise ayakkabı seçimi. Mini abiye modelleri seçiminde ayakkabı seçiminiz yanlış ise elbisenizin ve kendinizin tüm havasını söndürebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz elbisenin tüm detaylarını ve gösterişini ön plana çıkartmak istiyorsanız elbisenizin rengi ile zıt bir renk seçmeniz daha mantıklı olacaktır. Örneğin siyah bir mini abiye modeli seçtiyseniz sizin için en mantıklı ayakkabı modeli beyaz ve topuklu bir ayakkabı tercihi olacaktır.

Modern bir stil sahibi iseniz mini abiye modelleri sizin için en doğru seçim. Fakat bacak yapınız bu modele uygun değilse tarzınıza ve vücut tipinize uygun diğer abiye modellerine yönelmeniz sizin için daha doğru bir seçim olacaktır.

Sizin için özenle seçmiş olduğumuz ”Mini abiye modellerine” ait resimlerimize göz atmanızı öneriyoruz.

Yorum yazarak aklınıza takılan diğer soruları bizler ile paylaşabilirsiniz.
Yemek ve moda ailesi.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda ile ilgili haberdar ilk siz olabilirsiniz.

Twitterda takip etmek için tıklayınız.   Facebook’ta takip etmek için tıklayınız.

Mini abiye modelleri 1

Mini abiye modelleri 2

Mini abiye modelleri 3

Mini abiye modelleri 4

Mini abiye modelleri 5

Mini abiye modelleri 6

Mini abiye modelleri 7

 

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.