Netflix Chilling Adventures of Sabrina

By

Hayırlı günler dileriz değerli okuyucularımız.Bugün güncel bölümümüzde oldukça sevilen bir dizi hakkında yazı hazırladık. “Netflix Chilling Adventures of Sabrina”

İlk olarak 26 Ekim 2018 tarihinde Netflix platformunda yayına başlayan popüler dizi, şu sıralar verdiği ara nedeniyle sevenlerinin yakın takibine girdi. Genç bir cadı olan Sabrina’nın başından geçen macera dolu zamanları konu alan proje, şimdiden oldukça geniş bir seyirci kitlesine ulaşmayı başardı. Korku, dram, fantastik tür sevenlerdenseniz, mutlaka izlemenizi tavsiye ettiğimiz diziye oldukça iyi eleştiriler geldiğini de hatırlatmak isteriz.

Netflix Chilling Adventures of Sabrina

Yönetmen; Lee Toland Krieger

1. Sezon başrol oyuncuları; Kiernan Shipka, Ross Lynch, Miranda Otto, Lucy Davis, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Tati Gabrielle, Richard Coyle

Yazar; Roberta Aguiire-SacasaYapımcı; Greg Berlanti, Sarah Schechter, Jon Goldwater, Lee Toland Krieger

Ülke; ABD

Tür; Korku, dram, fantastik

Konu; Ölümlü bir anne ve cadı bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen yarı cadı Sabrina, ailesini henüz küçük bir bebekken uçak kazasında yitirmiştir. Cadı halaları tarafından büyütülen güzel kız, ölümlülerin arasında edindiği arkadaşları ve sevgilisiyle günlerini geçirmektedir.

Yaşının ilerlemesiyle birlikte, dünyayı, arkadaşlarını, ailesini tehdit eden faktörlerle yüzleşmek ve onlarla baş etmek zorunda kalır. Tüm bu karışıklığın içinde kendini bulmaya çalışan Sabrina iyi-kötü savaşında bir ileri, bir geri ilerlediğinin farkında değildir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like