Netflix Titans Dizisi

By

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda ailemiz.

Bugün sizlere, sitemize yeni eklemiş olduğumuz ve ilgiyle takip edeceğinizi düşündüğümüz, “Güncel” kategorimizde, bir dizi tanıtımı yapmak istiyoruz. Söz konusu kategorimizde; açılışlar, önemli güncel haberler, sevilen dizi ve vizyon filmi tanıtımları gibi bilgilere yer vereceğiz. İlk olarak tanıtımını yapacağımız konu ise bir dizi; “Netflix Titans Dizisi”

1997 senesinde DVD kiralama usulüyle, Amerika’da kurulan Netflix, günümüze gelene kadar dijital platforma geçerek, bugünkü şeklini aldı. Ülkemiz dâhil, 130 ülkede çalışmalarına devam eden firma, disiplinli ve sorunsuz işleyişi sayesinde üyelerince oldukça beğeniliyor.

Disney’in kendi yayın servisine başlamasıyla, Marvel karakterleri dizilerini bünyesi altında toplaması sonucu, Netflix DC’yi yayınlama kararı aldı. Böylece dizi, platformun dizileri arasına girmiş oldu.

Netflix Titans Dizisi

  • Yaratıcılar; Jerry Robinson, Bob Kane, Bill Finger
  • Yönetmen; Greg Walker, Akiva Goldsman, Greg Berlanti
  • Ülke; ABD
  • Türü; Çizgi romandan uyarlanmış, suç temalı, şiddet
  • İzleme yaş sınırı; +16
  • Oyuncu kadrosu; Brenton Thwaites (Robin), Anna Diop (Starfire), Teagan Croft (Raven), Lindsey Gort, Minka Kelly, Ryan Potter (Beast Boy), Alan Ritchson
  • Robin’in takma isimleri; The World’s Greatest Acrobat (Dünyanın en iyi akrobatı), The Boy Wonder (Harika Çocuk)
  • Robin karakter tarihi; 1940 yılında, Detective Comics’in 38. Bölümünde Amerika’da çizgi romanların ilk genç yardımcı karakter rolüyle başlayan kahraman tiplemesi, Batman’in sağ kolu ve evlatlığı olarak yayın hayatına başlamıştır.
  • Konusu; Robin’in Batman’den ayrıldıktan sonra, kendi yolunu çizerek, başka kahramanlarla bir araya gelmesiyle, yaşadığı serüvenleri anlatan dizi ,büyük ilgi topluyor. Dick Grayson, Raven, Starfire, Beast Boy gibi üstün yetenekli kişilerle suçla mücadele eden ekibin liderliğini yapan kahramanımız, sizi serüvenlere yolculuk ettiriyor.

 Bundan böyle sitemizde “Netflix Titans Dizisi” gibi, sevilen dizi ve vizyon sinema filmi tanıtımlarımızla, sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like