New York Moda Haftası 2015 Sokak Modası

New York Moda Haftası 2015 Sokak Modası

New York Moda Haftası 2015 Sokak Modası: Geçtiğimiz hafta tüm hızıyla başlayan moda haftasının ilk durağı her zaman ki gibi New York oldu. Moda severlerin  beğenisine sunulan 2015 ilkbahar/yaz sergilendi. Birçok modacı, editör, blog yazarı ve stilistler de moda severleri bilgilendirmek için New York’taydı. Sizde önümüzdeki yılın modasını merak ediyorsanız New York sokaklarına bakmanız yeterli olacaktır. İşte önümüzdeki yılın muhtemel trendleri.

 

2015 Sokak Modası

Jean

New York sokaklarındaki izlenimlerimize göre, Jean parçalar hala popülerliğini koruyor. Jean elbiselerin ve kod gömleklerin popüler olduğu ve “denim on denim” trendinin de devam ettiği bariz bir şekilde ortada. Diğer dikkat çeken trend ise kalın tabanlı maskulen ayakkabı modelleri.

 

 

2015 Sokak Modası

Spordan Gelen Şıklık

Spor modellerin şıklığı 2014 yazında olduğu gibi 2015 ilkbahar/yaz modasında da hız kesmeden devam edecek gibi gözüküyor. New York sokaklarında yazılı t-shirt’ler, spor ayakkabılar ve spor üstler moda olmaya devam edecekler.

2015 Sokak Modası

Çizgililer Yükselişine Devam Ediyor

Geometrik şekillerin yükselişi devam edecek. Grid desenler, ekoseler ve düz çizgili elbiselerin 2015 ilkbahar ve yaz aylarına damgasını vuracaklarını şimdiden söylemek hiçte zor değil.

2015 Sokak Modası

 

Kayık Yakalar

Kayık yakalı modellerin New York sokaklarının popülerleri arasındaydı. Fiyonk detayları ile zenginleştirilen kayık yakalılar 2015 modasında da kendilerine şimdiden yer ayırdıklarını gösterdiler.

 

2015 Sokak Modası

 

File ve Beyaz

Fileli modeller önümüzdeki yazda moda olmayı sürdürecekler. Fileli modeller kadar dikkat çeken diğer bir model ise tamamen beyaz giyinmek.

 

2015 Sokak Modası

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu gün hangi yemeği yapacağınızı düşünüyorsanız yemek tarifleri kategorimize göz atarak yüzlerce tariften birini deneyebilirsiniz. Yemek tarifleri ve moda ailesi.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.