Okulda popüler olmak ve iyi giyinmek

Okulda popüler olmak ve iyi giyinmek

Okulda popüler olmak ve iyi giyinmek için; Kıyafet seçimi yaparken öncelikle bedenimizi tanımamız ve vücut ölçülerimize göre giyinmemiz, Kendi stilimizi yaratmadan önce kullanabileceğimiz pozitif ve negatif yönlerimizi iyice netleştirmemiz gerekir. Alt bedeni geniş bayanlar için kalem tarzı kıyafetlerin seçilmesi daha doğru olur. Böylelikle vücut daha ince gösterilip bacaklar daha uzun şekilde ortaya konabilir. Bununla beraber omuzları geniş olan bayanlarımız omuzlarını daha dar gösterecektir kıyafetlere yönelebilirler, böylelikle vücudumuzda daha simetrik bir görüntü elde etmiş olacağız.

Diğer bir adım ise renk seçimidir. Genç kızlarımız renk tercihinde bulunurken uçuk renkleri kullanırken çekinmemeliler, bu gençliğinizin dinamikliğini ve modayı yakından takip ettiğinizin bir göstergesi demektir. Sarı, Turuncu, mercan, pembe, parlement mavisi bu senenin moda renkleri arasındadır. Ayrıca bu renk tercihlerini kendinize uyum sağlayacak şekilde kombin etmeniz gerekmektedir. Renkli şeyler giymek dinamikliğinizi ortaya çıkaracağından tercihlerinizi bu yönde kullanmanız size büyük artı sağlayacaktır.

Kıyafet renk ve kombinlerimizi nasıl tamamlayabileceğimiz ve ufak tüyolarımızdan sonra gelelim okulda işinize yarayabilecek ufak detaylara.

1- Okula kulaklıkla gidersen, insanlar senin müzik zevkinin olduğunu düşünüp dinlediğin şarkıları merak edip sorarlar buda birçok arkadaşınla etkileşim halinde olmanı sağlar.

2- Renkli gözlükler kullanarak bir topluluk içinde dikkat çekebilir ol, arkadaşlarınla çektirdiğin bir fotoğrafta, fotoğrafın parlayan yıldızı olabilmek sadece ufak detaylarda saklıdır.

3- Beden eğitimi derslerine çıktığında unutmaman gereken kural, beline kazak bağlamak bu akımı kim başlattı bilemiyoruz ama bitmeyeceği kesin.

4- Teneffüslerde okula girip çıkarken fark edilmenin püf noktası kıyafet renkleridir. Renkli montlar bu işini fazlasıyla yerine getirmene yardımcı oluyor.

5- Defterlerinin hepsini çantana koyma bir kısmını elinde taşı, insanlar senin öğrenci olduğunu kolayca anlayabilsin buda okuldaki diğer arkadaşlarının dışarıda seni gördüğünde soru sorması ve seni tanımasını kolaylaştırır. Aman okulun yakışıklı ve haylaz çocuklarına bakarken bir yerlere takılıp düşme

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sezonun modasını daha yakından takip etmek ve modadan kopmamak istiyorsanız editörlerimiz tarafından hazırlanan moda kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Okulda popüler olmak

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.