Sade Gelinlik Modelleri

By

Sade Gelinlik Modelleri

Yemek ve moda ailesi olarak sizler için Sade Gelinlik Modelleri ‘ni inceledik.

Düğün alışverişlerinin en önemli basamağını oluşturan gelinlik, incelendiğinde oldukça geniş olan yelpazesiyle kişilerin isteklerine rahatlıkla cevap verebilecek aşamaya gelmiştir. Yurt dışında ve yurt içinde bir çok modacı, her alanda olduğu gibi düğün organizasyonları içinde birbirinden şık kreasyonlarını günden güne çeşitlendirerek beğenilere sunmaya devam etmektedir. Bizde bugün bu modellerden biri olan sade gelinlik modelleri hakkında podyumlara yansıyan gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışmak istiyoruz.

Sade gelinlik modellerimizden örneklerimizi bol resimle size aktarıp, tercihinizde yolunuza ışık tutmadan önce; söyleyebileceğimiz bazı ayrıntıları aktarabiliriz. Gelinlik seçmeden önce, damatla ve düğün organizasyonunuzu bütünüyle uyum içinde olmanız bu özel gecenize hoş bir şıklık katacaktır. Bu açıdan seçeceğiniz modelde bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye edebiliriz. Diğer önemli noktalardan biride, bu özel elbisenin bedeninize uygun seçilmesidir. Örneğin, elma vücut tipinde olan bel bölgesi kalın bir bayansanız veya armut vücut tipindeki kalça bölgesi kalın bir bayansanız; size A kesim model denilen bir gelinlik öneririz. Bu tarz bir gelinliğe takacağınız hareketli bir duvak şıklığınızı tamamlayacaktır. Minyon vücut tipli bir hanımefendi iseniz, önerebileceğimiz kalp yaka bir gelinlik modelidir.

Bunu yaparken pelerin kullanmamanızı söyleyebiliriz. Kullanmayı düşünüyor iseniz mücevherinizi boynunuza değil, kulaklarınıza takmanız daha uzun boylu görünmenize imkan sağlayacaktır. Yine minyon tipli hanımlar, dantel, hafif kuyruklu bir modeli gayet rahat tercih edebilirler. Uzun boylu, atletik veya kum saati dediğimiz vücut tipine sahip bayanlar ise, sade straplez bir modelle hem rahat hareket edip, hem de oldukça zarif bir görüntüyü yakalayabilirler. Bu bayanlarımız aynı zamanda sırt dekoltelerine güveniyorlarsa, seçecekleri gelinlikte bu ayrıntıyı rahatlıkla kullanabilirler.

Sizin için özenle seçmiş olduğumuz ” Sade Gelinlik Modelleri ” ne ait resimlerimize göz atmanızı öneriyoruz.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda makalelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Twitter için: https://twitter.com/yemekvemoda
Facebook için: https://www.facebook.com/modaveyemek

Sade Gelinlik Modelleri

Sade Gelinlik Modelleri 1

Sade Gelinlik Modelleri 2

Sade Gelinlik Modelleri 3

Sade Gelinlik Modelleri 4

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like