Şimşek örgü modeli

By

Şimşek örgü modeli

Şimşek örgü modelleri: Merhaba yemek tarifleri ve moda okuyucuları bu gün sizler için videolu anlatım ile iki renkli şimşek örgü modeli yapımını anlatacağız. Konu ile alakalı aklınıza takılan tüm soru ve görüşleriniz için yorum yazmaktan çekinmeyiniz.

Günümüzde bayanların çoğu bebek örgülerinde  şimşek örgü modelini kullanmakta. Tamamlandığı zaman çok güzel ve şık bir görünüme sahip olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Sizde sevdiklerinize ya da kendi bebeğinize bu örgü modelini kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

Yada bebekler için bebek hırkaları da yapabilirsiniz. Örgü ile yapılan tüm kıyafetler çok şık durmaktadır. Çünkü her birin de göz nuru vardır.

Bir emek verilerek yapılmaktadır.Sizlerde örgü videolarına bakarak kendinize uygun örgüleri yapabilirsiniz. Daha önceki paylaşımlarım da şimşek örgü modelini paylaştım.

Dilerseniz bu modele de bir göz gezdirebilirsiniz. Aynı şekil de ajurlu çim örgü modeli de kadınlar tarafın dan maksimum sevilen örgüler arasındadır.

Bir kaç gün önce sizler için 20 adet hanımefendi örgü patiği modellerini paylaşmıştım. Kendiniz için patik modeli düşünüyor iseniz bu modellere de bakabilirsiniz.

Şimşek örgü modeli

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like