Siyah tulum modelleri

Siyah Tulum Modelleri

Bugün sizler için 2015 senesinin podyumlarına yansıyan bir başka model hakkında, Siyah Tulum Modelleri hakkında yaptığımız araştırmamızı yansıtmak istiyoruz. Kullanım bakımından kolaylık sağlanması ve oldukça şık olmasından ötürü tercih sebebi olan tulumların bayanlar tarafından en beğenilen rengi siyah olanları diyebiliriz. Siyah rengi, asaletiyle tulum modellerinde de farkını göstermişe benziyor. Tulumların bu kadar çok beğenilmesinin sebebini incelediğimizde , pantolonun salaşlığını ve rahatlığını, elbisenin ise zarifliğini üzerinde taşıması şeklinde açıklayabiliriz.

Bu sebeplede bir çok modacımız kreasyonlarında tulumları bulundurmayı ihmal etmemektedirler.Kökenini ,incelediğimiz zaman maskülen olmasına rağmen tulumlar ,bayanlarımızın taşımasıyla oldukça dişi bir şekle bürünmektedirler.

Özellikle topuklu ayakkabı giyilmesiyle birlikte bayanların üzerinde bütünleşen siyah tulum modelleri, bayanların beğenileri hakkediyora benziyorlar. Tulumlara baktığımızda örnek modellerimizden kiminin, kalça bölgesine yakın kemer takıldığını bel kısmının ise salaş bırakıldığını, kimi modellerin ise kemersiz ve düğme aksesuarlarıyla bütünleştirildiğini görüyoruz.

Bazı modellerde ise; kemerler tam bel kısmında takılarak, bu ayrıntıda siyah yanında beyazın ışıltısının yakıştırıldığına şahit oluyoruz.
Şimdi sizler için seçtiğimiz diğer Siyah Tulum Modellerini resimleriyle sunmak istiyoruz.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda makalelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Twitter için: https://twitter.com/yemekvemoda
Facebook için: https://www.facebook.com/modaveyemek

siyah tulum modelleri 1

siyah tulum modelleri 2

siyah tulum modelleri 3

siyah tulum modelleri 4

siyah tulum modelleri 5

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. nur dedi ki:

    Paylaşımınız gerçekten de güzel fakat siyah tulum modellerini konunuza biraz daha resim eklerseniz güzel olur.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.