Sokak stilinize ekose katmanın yolları

Sokak stilinize ekose katmanın yolları

Sokak stilinize ekose katmanın yolları: İlk olarak İskoçya’da başlayıp tüm dünyanın vazgeçemediği ekose trendini stilinize katabilmemiz için yemek ve moda ailesi olarak sizler için bu makaleyi kaleme aldık.

1. Ekose elbise zor ve iddialı bir seçim

Ekose genelde piknik ya da masa örtüsü kumaşında rastladığımız bir desen olduğu için kişinin baştan aşağıya kadar ekose giymesi biraz iddialı bir seçim olabiliyor.  Elbisenin üzerinizde bir mutfak örtüsü taşıyormuş gibi durmaması için yanında kullanılacak aksesuarlar ve kombin şekli çok önemli.

2. Ekose etek tercihi

Ekose etek koleje giden kız çocukları gibi çocuksu görünüm sergileyebileceğiniz gibi şık bir ekose kalem etek midi etek ve topluklu ayakkabılar ile feminem stile sahip şık bir bayan olduğunuzu gösterebilirsiniz.

3. Grunge ve Punk gömlekler

Grunge ve punk gömlekler etkisi altına almaya başladığından beri ekose desenleri daha yaygın olarak kullanılmaya başladı. Belden bağlanan bir ekose gömleğin altına skinny jeanlar hoş bir görüntü sergileyip size grunge görünümü sağlayacaktır.

4. Ekose kaban

Hareketli renkleri güzel bir şekilde kombinlendiğinde sizce de insanın içini ısıtan görüntüler ortaya çıkartmıyor mu?
Ekose kabanlar doğru kombinlenirse görünümünüzü de pozitif etkileyecektir. Bu sezon ekose panço ve kabanlar moda.

 5. Ekose şallar

Bu sezon oversized şallar gözünüze çokça çarpmıştır, oversized şalların en popülerlerinde gene ekose desenleri gözümüze çarpıyor. Sizde çok çaba sarf etmeden kombininize ekose desenli şal modelleri ekleyerek şık olabilirsiniz.

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

Sokak stilinize ekose katmanın yolları hakkında hazırlamış olduğumuz galerimize göz atıp kombinler hakkında fikir edinebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.