Sokak Stilinize transparan dokunuşlarının 4 farklı modeli

Sokak Stilinize transparan dokunuşlarının 4 farklı modeli

Sokak Stilinize transparan dokunuşlar: Transparan kıyafetler 2014 yaz ve sonbahar aylarında trend olmuş ve sokak modasına dahil edilmiştir. Sokak stilinde en çok tercih edilen transparanlık olabildiğince dozunda ayarlanırsa çirkin bir görüntü oluşturmadan çok iyi kombinler yapılabilir. Çünkü transparan trendi ile şeffaflığın çok seksi ve göz alıcı görüntü oluşturması mümkünken dozun aşılmasından dolayı çok avam ve hoş olmayan görüntü oluşturabiliriz. Bu durum içerisinde olabildiğince dengeyi önemsemeliyiz ve yapacağımız kombinleri çok iyi seçmeliyiz. Dozunu abartmadan transparan kıyafetler seçmek, tenimizi dozunda gösterişte kullanmak, oluşturduğumuz stilimizi basitleştirmeden transparan trendini günlük hayatımıza adapte edebilmek gerçekten çok büyük bir ustalık gerektiren iştir.

Cüretkar olan bu trendi takip etmek istiyorsanız, püf noktalarını iyice araştırıp başarılı kombinler yaratmalıyız.

Sokak Stilinize nasıl transparan ekleyebilirsiniz?

1: Şeffaf elbiseleri tercih edeceksek, Transparanlığı örtebilecek parçaları seçmemiz örneğin üzerimize bir ceket almamız veya kalıp parçalarla desteklememiz uygun olacaktır. Kullandığımız elbise eğer uzunsa, içine bedeninize oturan dar bir elbise tercihi veya astarlı bir tercihte bulunmak mümkün. Ayrıca stil oluştururken kıyafetler haricinde kendinize güveniyorsanız sahilde mayo ya da bikinilerinizde de kullanabilirsiniz.

Sokak Stilinize transparan dokunuşlarının 4 farklı modeli

2: Transparan kıyafetler üzerine zıtlık yaratmak için tekrardan şeffaf parçalarla kombinler üretebilirsiniz. Seksi görünmek aynı zamanda biraz daha tedbirlik bir görüntü oluşturmak içinse, transparan kıyafetlerinizi kısa bir üst ile veya kıyafetinizin renginde iç çamaşırlarıyla tamamlamanız mümkün. Kusursuz bir kombin oluşturmak istiyorsanız spor ya da daha kadınsı parçalarla kombinlemenizi öneririm. Dikkatleri transparan kıyafetler üzerine çekeceğinden dolayı kombininizi tamamlarken sade ve düz parçaları tercih etmenizi öneririm.

3: Defilelerde dikkatimi çeken diğer bir konu ise transparan parçaların özellikle kısa eteklerde kullanılmasıydı. Danteller, tüller, plastik malzemeler ile tasarladıkları etekleri ve onların tamamlayıcısı olarak kalın opak üstlerin kombinlerinden oluşturulan modeller gerçekten dikkatleri üzerine çeker nitelikteydi. Bu stili günlük yaşantınıza adapte edebilmek için transparan eteklerinizin içine kısa astarlar veya şortlar kullanılarak günlük yaşantınızda kullanabilirsiniz.

Sokak Stilinize transparan dokunuşlarının 4 farklı modeli

4: Trend olmasında diğer bir etken ise transparan pantolonlar tasarlanmasıydı. Şeffaf oluşturulan bu pantolonlar içerisine kısa ve pantolon ile aynı renkte şortlar ile kombin edildiğinde gerçekten gizemli bir görüntü oluşturuyor. Seksiliği ön plana çıkartan bu parçaları kalın kumaşlardan oluşan üstlerle tamamlarsanız çok iyi bir kombin seçimi yapmış olacaksınız. Özellikle gece yaşantınıza veya bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekmek ve gecenin starı olmak istiyorsanız bu transparan pantolonlarınızı parıltılı kumaştan tasarlanmış taşlı bir üst ile kombine ederseniz hem lüx bir görüntü oluşturmuş olursunuz hemde stiliniz ile bulunduğunuz ortamda kendinize hayran bırakırsınız.

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Senen en moda kıyafetleri ve yükselişte diye merak ediyorsanız, uzman editörlerimizin sizleri için hazırlamış oldukları moda kategorimize göz atmanızı öneririz.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.