Spor tarzdaki erkekler için kombin önerileri

By

Spor tarzdaki erkekler için kombin önerileri

Erkeklerin birçoğu için spor kıyafetler giymek bir tutku şeklidir. Hafta ortalarında iş dolayısıyla klasik giyinmek zorunluluğu olan beyefendiler, hafta sonlarında spor kıyafetler tercih ederek, bu tutkularını gerçekleştirmek isterler. Hemen her beyefendinin tercih ettiği kendine has bir tarzı bulunmaktadır ve kıyafetlerinde bu tarzı yansıtmaktadırlar. Bizde bu hafta spor tarzdaki erkekler için kombin önerileri konusunu işlemeyi düşündük.

Bu sene birçok seneler kullanılan bir model olarak, altta değişik renklerde pamuklu pantolonlar kullanabilirsiniz. Bu pantolonu bu senenin trendi armalı, çizgili bir tişört ve üzerinde ince bir montla kombin yapabilirsiniz. Bu kombini birçok farklı rengi birbiriyle ve tarzınızla uygulayarak değerlendirmeniz mümkün.

Deniz kenarlarına gittiğinizde, bermuda şortlar vazgeçilmez oluyor. Yine kareli bermuda bir şortu çapa arması bulunan güzel bir tişörtle bütünleyerek mekana uygun giyinebilirsiniz.

Başta da belirttiğimiz gibi özellikle hafta sonları spor giyinen erkekler için, marin koleksiyonları önerebileceklerimiz arasında yer alıyor.

Bunların yanı sıra spor gömlekleri de unutmamak gerekir. Kot pantolon üzerine veya pamuklu bir pantolon üzerine giyebileceğiniz spor tarzdaki gömlekleri değişik şekillerde kombin yaparak giyebilir, kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Özellikle beyaz pantolonlarınızı, renkli tişörtlerinizle bütünlerseniz, uygun bir spor tarz ayakkabıyla şıklığı yakalayabilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz baharlık bir montla spor kıyafetinizi tamamlayabilmeniz mümkün olacaktır.

Spor tarzdaki erkekler için kombin önerileri ile ilgili resim galerimizi inceleyerek, sizde kendi dolabınızdan örnek kombin modelleri uygulayabilirsiniz.

Sizin için özenle seçmiş olduğumuz ” Spor Tarzdaki Erkekler İçin Kombin Önerileri ” galerimize göz atmayı unutmayınız.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda ile ilgili haberdar ilk siz olabilirsiniz.

Twitterde takip etmek için tıklayınız.   Facebook’ta takip etmek için tıklayınız.

3 Comments
 1. özkan 4 sene ago
  Reply

  öneriler için teşekkürler

 2. Ömer 3 sene ago
  Reply

  Spor gömlek renkli ve dar paça pantolon 🙂 benim tarzım bu şekilde

 3. Beyhan 3 sene ago
  Reply

  Spor tarz demeyelim de spor kıyafeti daha çok tercih edenler diyelim biz bunlara

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like