Taş işlemeli gelinlik modelleri

By

Taş işlemeli gelinlik modelleri

Hayatınızın en özel ve anlamlı olduğu düğün gününüzde, fazlasıyla önem teşkil eden gelinlik modellerinden; taş işlemeli gelinlik modelleri hakkında nasıl ipuçları verebiliriz birlikte bakalım. Düğününüzün bütünüyle uyumu sağlamanız, daha açıkçası düğün geceniz ile doğru kombinlemeniz gereken gelinliğinizin seçimini yaparken dikkate almanız gereken ilk başlık; düğünün nerede yapıldığıdır. Eğer, kapalı salonda bir kutlama organizasyonu planladıysanız size taş işlemeli bir gelinlik tercih etmenizi öneririz. Açık hava, havuz başı, kır düğünü gibi organizasyonlardaki tercihlerde sade modellerde seçeneklerimizin arasında yer alabilir.


Gelinliğinizi seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus ise, beden ölçüleriniz ve yapınızdır. Bunu gerçekleştirirken elbette öncelikle vücudunuzu tanımanız gerekmektedir. Bu sizi kötü göstermeyen ve doğru bir tercih yapmanızı sağlayacaktır. Örneğin, zayıf bir bayansanız, kabarık modelle şıklığını sergilemiş bir bayan olmanız gerekir. Omuzlarınız normalinden çok daha fazla dikkat çekiyorsa, ince askılardan uzak durmalısınız. Yine, kilolu bir bayansanız, kabarık modeller kilolarınızı saklamanızda yardımcı olacaktır. Minyon bir kişiyseniz, çok hacimli modellerden uzak durmanız, daha hoş bir görüntüye ulaşmanıza imkan verecektir.


Taş işlemeler, gelinliğinizin bel veya göğüs bölümünde olabilir. Yada gelinliğin bütününde yer alan bir ayrıntı olarak tasarlanabilir. Bu seçiminizi yaparken, bir modacının önerisini dikkate almak, size bu özel gününüzde yardımcı olabilir. Uzman bir bakış açısı sayesinde, kendinizle barışık ve yakışan bir modeli seçebilir ve kendinizi çok daha rahat hissedebileceğiniz bir düğün günü yaşayabilirsiniz.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda makalelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Twitter için: https://twitter.com/yemekvemoda

Facebook için: https://www.facebook.com/modaveyemek

 

Taş işlemeli gelinlik modelleri 5

Taş işlemeli gelinlik modelleri

Taş işlemeli gelinlik modelleri 1

Taş işlemeli gelinlik modelleri 2

Taş işlemeli gelinlik modelleri 4

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like