Tesettür abiye modelleri

By

Tesettür abiye modelleri

Tesettür abiye modelleri  her geçen gün artmakta elbetteki bu durum muhafazakar kesiminde ne moda’ya olan ilgisini göstermekte. Bundan yaklaşık birkaç sene öncesine kadar baş örtülü kadınların ve ya türbanlı bayanların moda konusunda pek başarılı olmadığı kanısı vardı. Fakat günümüzde herşey değişti. Bizde yemek ve moda ailesi olarak sizler için bu makalemizi hazırladık umarım beğenirsiniz.

tesettür abiye modelleri 1_mini

Tesettür abiye modelleri  denildiği zaman ilk akla gelen şüphesiz siyah ve tonlarını taşıyan modeller oluyor. Fakat bu sene durum biraz daha farklı olacak gibi. İncelediğimiz aiye modellerinin bir çoğu siyah olsada diğer renklerdeki modellerinde gerçektende çok başarılı olduklarını söylemeden edemeyeceğiz.

tesettür abiye modelleri 2_mini

Tesettür abiye modelleri 2015 kış ve 2016 sezonu başlarında nasıl olacak. Aklınıza takılan sorular arasında en öne çıkan soru bu sanırım. Bunun nedeni bayanların her zaman en iyisi ve kimsede olmayanı istemesinden geçiyor diyebiliriz.

tesettür abiye modelleri 3_mini

Tesettür abiye modelleri 2015 kış ve 2016 sezonu başlarında siyah abiye modelleri her zamanki gibi trend olmaya devam edecek. Bunun nedeni isesiyah rengin asil,zarif ve kapalı bayanların zarafetine daha uygun görülmesidir. Siyah abiye modelleri her sezon trend olsa da gelişip daha güzel görünmenizi sağladığını söylemeden geçemeyeceğiz.

tesettür abiye modelleri 4_mini

Tesettür abiye modelleri  nasıl kombinlenmeli?

Tesettür abiye modelleri kobinlerken özellikle kapalı giyinileceği için daha zarif ve şık duran ve sizi çok kilolu göstermeyecek modelleri seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Açık giyinen bayanlara nazaran giyeceğiniz kıyafet daha fazla olacaği için daha titiz davranmalısınız. Bu nedenle kıyafetinize aykırı ve abartılı aksesuar ve takıları bir kenarı bırakmanız gerekiyor. Ne kadar sade ve gösterişten uzak olursanız tesettür abiye modellerinde bir o kadar şık olursunuz. Bunu unutmayın. Uzun parça bir elbise sade bir çanta ve kemer uyumu ile çok şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yorum yazarak aklınıza takılan diğer soruları bizler ile paylaşabilirsiniz. Yemek ve moda ailesi.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda ile ilgili haberdar ilk siz olabilirsiniz.

Twitterde takip etmek için tıklayınız.   Facebook’ta takip etmek için tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like