Transparan Gelinlik Modelleri

By

Transparan Gelinlik Modelleri

Düğün gecelerinde bütün ilgiyi üzerlerine toplayan gelin adayları, gelinlik seçimleri transparan gelinlik ise muhakkak ki, gecenin yıldızı olacaktır. Düğün alışverişinin başlamasıyla birlikte büyük bir koşturmaya giren hanımların, en çok kafalarını kurcaladıkları konu olan gelinlik, özellikle vücuduna güvenen genç hanımların birinci sıradan tercihleri olmaktadır. Güzel vücut hatlarını tamamen ortaya çıkaran transparan gelinlikler, gelin hanımın gece boyunca davetliler arasında bir kuğu gibi dolaşmasına imkan sağlamaktadır.

Transparan Gelinlik Modelleri

Bir bayanın düğün gecesinde, transparan gelinlik modelleri arasından birini tercih etmeden evvel dikkate alması gerekli bir takım koşullar bulunmaktadır. Bunlardan ilki gelinin vücut ölçüleridir. Transparan bir gelinlik, mükemmel ölçüler gerektirmektedir. Bu gelinliği vücut şekli ve ten rengi uygun bayanlar taşıyabilecektir. Aksi taktirde, istenilen zarif görüntü alınamayacaktır. Dikkat edilmesi gereken önemli diğer husus ise, düğünün nerede yapılacağıdır.

Transparan Gelinlik Modelleri 2

Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi, özellikle de genç bayanların tercih ettiği ve oldukça cesaret gerektiren transparan gelinlik modelleri arasından bir seçim yapmak istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz modellere göz gezdirebilirsiniz.

Transparan Gelinlik Modelleri 3

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda makalelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Twitter için: https://twitter.com/yemekvemoda
Facebook için: https://www.facebook.com/modaveyemek

Transparan Gelinlik Modelleri 4

2 Comments
 1. Mediha Cambaz 3 sene ago
  Reply

  Transparan doğru kullanıldığında gelinliklere büyük bir artı katıyor.Çalışmalarımızda sıklıkla kullanıyoruz bu arada sayfanız ve yazılarınızı faydalı buluyorum, sevgiler.

  • Eray ULUSLU 3 sene ago
   Reply

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Mediha hanım. İşiniz gereği gelinlik konusunda bizden daha profesyonelsiniz ve bu olumlu yorumunuz için çok mutlu olduk. Yemek tarifleri ve moda ailesi olarak ol kazançlar dileriz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like