Trençkot modelleri

By

Trençkot modelleri

Trençkot modelleri: Bayanların bahar ve sonbahar mevsiminde en çok tercih ettiği kıyafetler arasında kurtarıcı haline gelen trençkotlar yeni modelleriyle yine göz dolduruyor. Bayan trençkot modelleri ile trençkotlar havaların soğumaya başlaması ile en çok tercih edilen kıyafetler arasında yerini almış durumda. Genellikle kullanılan renkler arasında kiremit rengi, krem, kahverengi, siyah ve kırmızı renkler gerçekten göz dolduruyor. Bahar havasına uygun olarak seçilen trençkotlardan en çok belden kemerli modeli dikkat çekiyor. Genellikle Trençkotlar yukarıdan aşağı doğru bol kesim halindedir. Belinizi ortaya çıkarabilmek için tercih etmeniz gereken belden kemerli olan modeldir. Trençkotlar yapıları itibari ile belden oturtma olarak slimfit modelleriyle piyasaya sürülür. En büyük özellikleri uzun olmalıdır, bel bölgesinde biten kıyafetler trençkot model grubuna girmez.

Trençkot trendi

Trençkotun ilk trend olmaya başladığı dönemlerde diz üstünde biten modelleri daha yaygın durumdaydı. Günümüz modasıyla karşılaştırdığımızda biraz daha kısalmış ve daha bele oturduğunu görüyoruz tabi buda daha şık görünmenizi sağlıyor. Belden kemerli olanların yanı sıra önden düğmeli ve bel kısımlarının dar olan trençkotları kullanmanız daha estetik bir görüntü oluşturabilir. Son yıllarda kullanılmaya başlayan pileli etek modeliyle birleştirilmiş bu trençkotlar adeta bir elbise havası yaratmaktadır.

Deri kullanımını birçok yerde kullanan tasarımcılar trençkotlar da da kullanmayı göz ardı etmemişlerdir. Cesur bayanların tercih edebileceği bu trençkotlar vitrinlerde yerlerini almış ve göz dolduruyorlar. Bej rengi krem mavi, parlak beyaz ve hatta hardal sarısı renginde olanları da mevcut durumda. Sevgili bayanlar siyah gri ve sıradanlaşmış renklerin esiri olmak zorunda değilsiniz. İçinizi ısıtacak renk ve model trençkotlar sonbahar ve kış aylarında tercih etmekten çekinmeyin. Trençkotlar serin havaların vazgeçilmezi olmasını bırakın şıklığınızı tamamlayan bir etiket olmuş durumda. Hatta tek başlarına bile oluşturduğumuz kombinlerin ana parçası halinde. Her bayanın mutlaka sonbahar ve kış ayları için gardorabın da bulundurması gereken trençkotları vakit geçmeden yenileyip modaya ayak uydurmanız gerekli.

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sezonun modasını ve yükselişte olan trendleri kaçırmamak için moda kategorimize göz atabilirsiniz.

Trençkot resim galerisine göz atmak için aşağıdaki resimlerden herhangi birinin üzerine tıklayabilirsiniz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like