Tüm zamanların en kötü moda trendleri

Tüm zamanların en kötü moda trendleri

Tüm zamanların en kötü moda trendleri: Her yeni sezonda moda trendleri birbirlerinden farklı olmakla birlikte, kimi zaman sizi bir moda ikonu olarak gösteren kıyafetler olabiliyor. Kimi zamanda sizi korkunç gösterecek kıyafetler,  aksesuarlar ya da ayakkabılarda moda trendlerinden olabiliyor. Biz bu gün sizler için tüm zamanların en kötü unvanına sahip moda trendlerini inceleyeceğiz.

Kadife eşofman takımı

Günümüzde olmasa da 1980’li yılların en kötü moda trendlerinden olan kadife eşofman takımı. O dönemlerde herkesin gardobun da kendisine yer bulan kadife eşofmanlar 80’li yıllarda o kadar çok seviliyordu ki birçok insan adeta üzerinden çıkartmak istemiyordu.  Mor, mavi ve pembe olan eşofmanlar iyi ki günümüzde hala moda trendleri ayarında yer almıyor.

 

kadife eşofmanlar moda trendleri

 

Kamyoncu sitili şapka modası

Kamyoncu sitili olarak adlandırılan, ön kısmında büyük yazılar olan ve geniş şapka türleri 2000 li yılların başlarında tam bir moda trendi olmuştu dersek yalan olmaz. Bu moda akımını başlatan başlıca ünlülerden Britney Spears  ve Linsday Lohan gibi ünlüler olmuştu. Neyse ki bu tarzda moda dünyasında kalıcı olamadı ve moda dünyasının tozlu raflarına kaldırıldı.

Tüm zamanların en kötü moda trendleri

 

Cepleri Dışarıda kalan kısa şortlar

Kot şort modelleri şüphesiz ki yaz aylarının vazgeçilmez moda trendlerinin bir parçası fakat bir dönem ortaya çıkan bu model yaş aralığı olmadan birçok bayan tarafından tercih edilmeye başladı, genç kızlara çok yakışan cepleri dışarıda kalan kısa şort modelleri orta yaş ve üzeri bayanlarda pekte hoş durmuyordu.

kısa sort moda trendleri

 

Tüylü botlar

Her tarafı tüyler ile kaplı botları da es geçmedik. Bir dönemim vazgeçilmezi olan tüylü botlar geçtiğimiz sezon az kalsın gene trend modalar arasına giriyordu. Hala birçok seveni olsa da bize göre en kötü modalar arasında üst sıralarda kendine her zaman yer bulacaktır.

tüylü botlar moda trendleri

 

Yüksek topuklu Sneaker modeller

Yüksek topuklu spor ayakkabılar ve converse tipi ayakkabılar aslında son birkaç senedir epey popüler modeller arasında olsalar da moda trendleri arasında “KÖTÜ” olarak değerlendiriliyorlar. Spor ayakkabının ruhuna aykırı olan bu modeller maalesef ki hiçbir stile uyum sağlayamıyorlar.

paltform ayakkabi moda trendleri

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.Bu yılın yükselişte olan moda trendlerini daha yakından takip etmek istiyorsanız uzman editörlerimizin moda kategorimizde yazmış oldukları yazılarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. dilruba dedi ki:

    Gerçektende çok kötü modeller var ya iğrenç

    1. Eray ULUSLU dedi ki:

      Tüm zamanların en kötü moda trendleri konumuza yorum yazdığınız için teşekkürler

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.