Vintage Gelinlik Modelleri

Vintage Gelinlik Modelleri

Vintage Gelinlik Modelleri

Sizde geçmişin ruhunu yüreğinizde barındırıyorsanız, geçmişe ait her izde kendinize dair esintiler buluyorsanız Vintage gelinlik modelleri tam olarak sizi yansıtıyor diyebiliriz. Yaşınız kaç olursa olsun, dantellerin, eldivenlerin, şapkaların kısacası anneannelerinizin taşıdıkları zarif şıklığın düğün gecenizde sizinle olmaması için hiç bir sebep yok. Birçok bayanın vazgeçilmezi olan, özlemli ve romantik vintage gelinlikleri taşımak isteyen bayanlarımız, ebeveynlerinin sandıklarında özenle muhafaza ettikleri gelinlikleri, güvendikleri bir terziye emanet ederek hayallerindeki tarza ulaşabilirler. Yâda ikinci el kıyafet satan dükkânları ziyaret ederek, beğendikleri bir modeli seçip kendilerine uygun şekilde tasarlatabilirler.

Gelinliğinizde geçmişteki hangi yılı benimseyerek model seçmiş olursanız olun, mutlaka günümüzüde yansıtan bir ayrıntıyla kombininizi tamamlamalısınız. Bu ayrıntı herhangi bir takı veya ayakkabı modeli olabilir. Uyumu yakalayarak geçmiş ve günümüzün modern tarzını bütünleştirerek konuklarınızı rahatlıkla büyüleyebilir ve gecenin en göz alıcı bayanı olabilirsiniz.

Vintage gelinlik modellerinden örnekler verecek olursak; askılı gelinlik modelleri (bol dantel ayrıntıyla ve yarım balık modeli şeklinde), uzun kollu gelinlik modelleri (sade, saten ve dantellerle süslenmiş olarak), sadece saç aksesuarının kullanıldığı eski tarz modeller, boyundan bağlamalı gelinlik modelleri(kendinden işlemeli kumaştan tasarlanmış olarak), taş işlemeli gelinlik modelleri, elbise sadeliğindeki zarif gelinlik modelleri, işlemeli gelinlik modelleri, dantelli, midi gelinlik modelleri, balo tipi gelinlik modelleri şeklinde sıralayabiliriz.

Sizin için özenle seçmiş olduğumuz ” Vintage Gelinlik Modelleri ” ne ait resimlerimize göz atmanızı öneriyoruz.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda makalelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Twitter için: https://twitter.com/yemekvemoda
Facebook için: https://www.facebook.com/modaveyemek

Vintage Gelinlik Modelleri 1

Vintage Gelinlik Modelleri 2

Vintage Gelinlik Modelleri 3

Vintage Gelinlik Modelleri 4

Vintage Gelinlik Modelleri 5

Vintage Gelinlik Modelleri 6

Vintage Gelinlik Modelleri 7

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 8 yorum yapıldı:

 1. simge bağce dedi ki:

  Bazı gelinlik modelleri güzel düşünülebilir.

  1. Eray ULUSLU dedi ki:

   Teşekkürler simge hanım evet bazı modelleri gerçekten de hoş. Yeni evlenecek bayanların mutlaka sezonun modası gelinliklere bakmalarını öneriyoruz.

 2. Emel Emre dedi ki:

  bben çok sevdim bunları emeğiniz için teşekkür ederim

  1. Eray ULUSLU dedi ki:

   Beğenmiş olmanıza sevindim emel hanım. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 3. büşra altın dedi ki:

  Güzel bir birkaç gelinlik modeli gördüm aralarında teşekkürler.

  1. Eray ULUSLU dedi ki:

   Teşekkürler büşra hanım elimizden geldiğince okuyucularımızın ilgisini çekecek ve aradıklarını bulmalarında yardımcı olacak yazılar yazmaya çalışıyoruz.

 4. Ceyda dedi ki:

  Iki Numaralı elbiseye nereden ulaşabilirim

  1. yazar dedi ki:

   Sitemizde online satış şu an için maalesef bulunmamaktadır. 2 numaralı gelinlik modeli için ünlü “gelinlik satış” sitelerine bakmanız faydalı olacaktır diye düşünmekteyim.

Yorum Yaz