Yılbaşı parti modelleri

By

Yılbaşı Parti Modelleri

Yılbaşı parti modelleri; Aralık ayına girdiğimiz şu günlerde hemen herkesin aklında olan soru, yılbaşı gecesini nasıl geçireceğim. Evde ailenle veya arkadaşlarınla, bir eğlence mekânında veya sevgilinle baş başa. Her durumda giymeniz gereken şeyler farklılık gösterecektir. Bizde kafanızı netleştirmek adına bugün bu konuya değinmek istedik.

Aralık ayı soğuk olması sebebiyle sizi sıcak tutacak bir kıyafet olması gerekir. Fakat bulunacağınız mekânın koşulları bunu etkileyecektir. Hareketli sıcak bir ortamda kalın giyinirseniz, gece boyu bu durum sizi huzursuz eder. Yine de evde yılbaşı geçireceklere önerimiz her sene olduğu gibi bu senede mağaza vitrinlerini süsleyen, yılbaşına özel kırmızı, yeşil, beyaz renkte tasarlanmış kazaklar.

Gecenizi şık bir otelde, restoranda veya gece kulübünde geçirmeyi planlayanlar elbette size takım elbise giymenizi söyleyebiliriz. Takım elbise tercihinizin illa siyah beyaz olması gerekmiyor. Kadife bir takım sizi gecenin göz alıcı baylarından biri yapabilir. Renkler hususunda önerimiz, lacivert ve bordo tonları.

Seçimleri siyah beyaz olan baylar, bu durumda yapmanız gereken takımınızın içine biraz hareket kazandırmak. Örneğin, gömleğinizi çizgili,kareli veya geometrik çizgili şekillerde seçebilirsiniz. Veya ceketinizi bir mendille tamamlayın. Bu ve buna benzer yapacağınız hareketlilikler yılbaşı gecesinin coşkusunu hem şıklığınıza, hem de ruhunuza yansıtacaktır.

Makalemizi noktalamadan önce, yeni yılda kendinizi umut ettiğiniz ne varsa tamda onu yaşarken yakalamanızı diliyoruz. Hayatın sizi tüm hayırlı dileklerinize kavuşturması temennimizle…

Yorum yazarak aklınıza takılan diğer soruları bizler ile paylaşabilirsiniz.
Yemek ve moda ailesi.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda ile ilgili haberdar ilk siz olabilirsiniz.

Twitterda takip etmek için tıklayınız.   Facebook’ta takip etmek için tıklayınız.

Yılbaşı Parti Modelleri

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like