Yüksek bel bol paça pantolon modelleri

By

Yüksek bel bol paça pantolon modelleri

Son birkaç sezondur trend olan yüksek bel bol paça pantolon modellerirahatlığına ve feminen görünüme sahip bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Özellikle sokak modasında yüksek bel bol paça pantolon modellerine çok sık rastlıyoruz. 1970 yılından bu yana ara ara popüler olan ve son bir kaç yıldır popülerliğini tekrar kazandı ve bu sezonda karşımıza çok çıkacak gibi gözüküyor. Bizde yemek ve moda ailesi olarak yüksek bel bol paça pantolonların nasıl kombinlenebileceğini kaleme aldık ve en güzel modelleri bir araya getirmeye çalıştık.

Yüksek bel bol paça pantolonları hangi vücut tipine yakıştığı hangi vücut tipine yakışmadığı hakkında bilgimizin olması çok önemli. Çünkü insanlar öncelikle kendilerinin moda editörü olmalıdır.

Yüksek bel bol paça pantolonlar nasıl kombinlenmelidir?

Eğer boyunuz uzunsa yüksek bel bol paça pantolonlar sizin için biçilmiş kaptan diyebiliriz. Bu modelleri babet veya spor ayakkabı ile kombinleyerek spor bir tarz yaratabilirsiniz.

yüksek bel bol paça pantolon modelleri 1

Eğer basen bölgeniz geniş ise yüksek bel bol paça pantolonlar sizin için biçilmiş kaftan. Zira bu model tüm dikkatleri paçalarına çekeceği için basen bölgeleriniz ikinci planda kalacaktır.

Eğer kısa boyluysanız yüksek bel bol paça pantolon modelleri ile boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en büyük nokta pantolonu seçerken düz renk olması ve ayağınıza topuklu ayakkabı giyerek dikkat dağıtmaktır.

yüksek bel bol paça pantolon modelleri 2

Yüksek bel bol paça pantolon seçerken dikkat etmeniz gereken noktaların başında düz renk olması geliyor. Böylece hem gözleri yormamış hemde pantolon sizi şık ve zarif gösterecektir.

Bu sezonun trendler arasında yüksek bel bol paça pantolon ve ceketi kombinleyip daha maskülen bir tarz oluşturmak en popüler trendler arasında yer alıyor.

yuksek bel bol paca pantolon modelleri 2

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like